Here is Product Details Sticky Short Info
Haagen-Dazs | Inghetata cu ciocolata belgiana 400g
99
Inghetata de ciocolata cu ciocolata belgiana (23%).
- Livrare rapida
In aceasta pagina
Informatii despre produs
| Proteine | 4.5 g/100 g |
|---|---|
| Grasimi | 20.7 g/100 g |
| Glucide | 26.3 g/100 g |
| Valoare energetica kcal | 314 kcal/100 g |
| Fibre | 2.2 g/100 g |
| Sare | 0.13 g/100 g |
| Grasimi saturate | 12.7 g/100 g |
Valori nutritionale
| Proteine | 4.5 g/100 g |
|---|---|
| Grasimi | 20.7 g/100 g |
| Glucide | 26.3 g/100 g |
| Valoare energetica kcal | 314 kcal/100 g |
| Fibre | 2.2 g/100 g |
| Sare | 0.13 g/100 g |
| Grasimi saturate | 12.7 g/100 g |
FRISCA (29%), LAPTE condensat degresat, ciocolata belgiana 13% (masa de cacao, zahar, unt de cacao, emulgator: lecitina din SOIA, aroma naturala de vanilie, zahar, ciocolata belgiana bucati 10% (masa de cacao, zahar, grasimi din UNT, unt de cacao, lecitina din SOIA, aroma naturala de vanilie), galbenus de OU, cacao pudra, aroma naturala de vanilie.
Ingrediente
FRISCA (29%), LAPTE condensat degresat, ciocolata belgiana 13% (masa de cacao, zahar, unt de cacao, emulgator: lecitina din SOIA, aroma naturala de vanilie, zahar, ciocolata belgiana bucati 10% (masa de cacao, zahar, grasimi din UNT, unt de cacao, lecitina din SOIA, aroma naturala de vanilie), galbenus de OU, cacao pudra, aroma naturala de vanilie.
Contine lapte, oua si soia.
Alergeni
Contine lapte, oua si soia.
Pentru savoare maxima, scoateti inghetata din congelator si lasati-o la temperatura camerei pentru 10-15 min, astfel inghetata va fi mai usor de portionat.
Detalii de utilizare
Pentru savoare maxima, scoateti inghetata din congelator si lasati-o la temperatura camerei pentru 10-15 min, astfel inghetata va fi mai usor de portionat.
A se pastra la -18 grade Celsius. Produs congelat. A nu se recongela dupa decongelare.
Detalii pastrare produs
A se pastra la -18 grade Celsius. Produs congelat. A nu se recongela dupa decongelare.
Recenziile clientilor
5
(2 Recenzii)
(2)
Ai incercat acest produs?
Spune-ne daca ti-a placutIi dau 5 stele pentru ca este una din putinele marci curate de pe piata, fara conservanti si fara grasimi vegetale, care nu au ce cauta intr-o inghetata premium. In ceea ce priveste gustul: as da 4.5/5. Este foarte buna, mi-a placut, dar poate as fi preferat ceva mai putini fulgi de ciocolata si o concentratie mai mare de cacao, dar asta e o preferinta personala.
11/09/2025 05:47:15
