Here is Product Details Sticky Short Info
  • Cris-Tim | Salam Sasesc feliat 100g

Cris-Tim | Salam Sasesc feliat 100g

54.90 Lei/Kg
54.90 Lei/Kg
5
49
Lei
Salam Sasesc feliat. Produs din carne fiert si afumat.
  • Acest produs este disponibil la livrare doar în București, Bragadiru, Chitila, Chiajna, Dudu, Pipera, Roșu, Voluntari, Mogoșoaia, Otopeni, Tunari, Ștefăneștii de Jos, Popești-Leordeni, Cățelu, Măgurele, Jilava, Cornetu, Clinceni, Ciorogârla, Dragomirești-Vale și Domnești.
    Acest produs este disponibil la livrare doar în București, Bragadiru, Chitila, Chiajna, Dudu, Pipera, Roșu, Voluntari, Mogoșoaia, Otopeni, Tunari, Ștefăneștii de Jos, Popești-Leordeni, Cățelu, Măgurele, Jilava, Cornetu, Clinceni, Ciorogârla, Dragomirești-Vale și Domnești.

Cumparate frecvent impreuna

Informatii despre produs

Valori nutritionale

Proteine17.9 g/100 g
Grasimi17.8 g/100 g
Glucide1.4 g/100 g
Valoare energetica kcal237 kcal/100 g
Sare2.28 g/100 g
Grasimi saturate7.5 g/100 g

Ingrediente

Carne de porc (77%), carne de vita (20%), apa, slanina, sare, corector de aciditate (glucono-delta-lactona), zaharuri (dextroza, sirop de glucoza, zahar), aroma naturala, extracte de condimente, stabilizatori (trifosfati), proteina din LAPTE, fibre vegetale, antioxidant (ascorbat de sodiu), colorant (carmine), conservant (nitrit de sodiu). Pentru afumarea acestui produs s-a folosit fum natural din lemn de fag.

Alergeni

Contine lapte. Poate contine urme de telina, mustar si lactoza.

Detalii de utilizare

A se lasa 10 minute dupa deschiderea ambalajului.

Detalii pastrare produs

A se pastra la o temperatura cuprinsa intre 5 si 8 grade Celsius. A se consuma, de preferinta, in 48 de ore de la deschiderea ambalajului.
Recenziile clientilor
Ai incercat acest produs?
Spune-ne daca ti-a placut

ID: 52291

Mega Image nu va fi responsabila si nu garanteaza ca informatiile postate pe website sunt lipsite de erori sau sunt complete. Astfel, din motive tehnice, pot aparea unele diferente intre informatiile mentionate pe website si cele de pe etichetele produselor. Informatiile prezentate pe site nu inlocuiesc informatiile de pe etichetele produselor. In cazul aparitiei unor discrepante, prevaleaza informatia de pe etichetele produselor. Consumatorul trebuie sa verifice informatiile de pe eticheta produsului (inclusiv pe cele despre alergeni) inainte de achizitionare, precum si inainte de consum. In cazul promotiilor/ofertelor cardului Connect, pretul produsului este afisat cu reducerea aplicata doar in cosul de cumparaturi, in conditiile in care clientul este logat in contul inregistrat Mega Image si are asociat cardul Connect inscris in programul de loialitate.