• Livrăm produsele oriunde în țară
  • Mașini frigorifice pentru transportul produselor fresh
  • Alegem cu grijă cele mai bune produse
  • Cea mai variată gamă de produse din Mega
  • Avem magazinul online deschis 24/7
  • Quick shop
  • Liste
: In aceasta perioada, pentru a limita cat mai mult contactul intre curieri si dvs. am eliminat plata cu cash, la livrare. Pentru comenzile plasate din Supermarket Online se poate plati numai online, cu card.

Supervizor Mentenanta

Responsabilitati:

Organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea de mentenanta in zona de responsabilitate pentru magazinele alocate;
Monitorizeaza activitatea zilnica a firmelor care asigura servicii de mentenanta si reparatii;
Asigura functionarea magazinelor in stare operationala optima;
Verifica starea echipamentelor si a locatiilor Mega Image;
Stabileste ordinea de executie a lucrarilor ce urmeaza a fi prestate in fiecare zi;
Verifica calitatea lucrarilor prestate de terti;
Asigura corelarea interventiilor de mentenanta cu activitatea operationala.

Cerinte:

Studii superioare finalizate (de preferat, domeniul tehnic – Facultatea de Constructii);
Experienta pozitie similara (mentenanta tehnica) 1-3 ani;
Cunostinte si experienta in gestionare situatii/ deranjamente de natura tehnica;
Cunostinte de natura tehnica (instalatii electrice, sanitare, constructii, mentenanta);
Cunostinte operare PC (MS Office) nivel mediu;
Cunostinte limba engleza nivel mediu;
Permis auto cat. B – conditie obligatorie;
Excelente abilitati de comunicare, organizare;
Rezistenta la stres, pro-activitate, lucrul in echipa;
Disponibilitate program flexibil;
Disponibilitate deplasare tara pentru diverse interventii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes aflata in plina expansiune;
Pachet salarial motivant in functie de performante, masina de serviciu.

Daca doresti sa aplici pentru acest job, acceseaza butonul de mai jos:

Adauga in lista
Momentan nu ai o lista de cumparaturi creata. Apasa pe butonul de mai jos pentru a crea una.
Acest produs se afla deja in aceasta lista.
Produs adaugat in lista