• Localizare magazine
: Comanda de minimum 250 lei si ai transport gratuit.

Supervizor Mentenanta

Responsabilitati:

Organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea de mentenanta in zona de responsabilitate pentru magazinele alocate;
Monitorizeaza activitatea zilnica a firmelor care asigura servicii de mentenanta si reparatii;
Asigura functionarea magazinelor in stare operationala optima;
Verifica starea echipamentelor si a locatiilor Mega Image;
Stabileste ordinea de executie a lucrarilor ce urmeaza a fi prestate in fiecare zi;
Verifica calitatea lucrarilor prestate de terti;
Asigura corelarea interventiilor de mentenanta cu activitatea operationala.

Cerinte:

Studii superioare finalizate (de preferat, domeniul tehnic – Facultatea de Constructii);
Experienta pozitie similara (mentenanta tehnica) 1-3 ani;
Cunostinte si experienta in gestionare situatii/ deranjamente de natura tehnica;
Cunostinte de natura tehnica (instalatii electrice, sanitare, constructii, mentenanta);
Cunostinte operare PC (MS Office) nivel mediu;
Cunostinte limba engleza nivel mediu;
Permis auto cat. B – conditie obligatorie;
Excelente abilitati de comunicare, organizare;
Rezistenta la stres, pro-activitate, lucrul in echipa;
Disponibilitate program flexibil;
Disponibilitate deplasare tara pentru diverse interventii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes aflata in plina expansiune;
Pachet salarial motivant in functie de performante, masina de serviciu.

Daca doresti sa aplici pentru acest job, acceseaza butonul de mai jos:

Adauga in lista
Momentan nu ai o lista de cumparaturi creata. Apasa pe butonul de mai jos pentru a crea una.
Acest produs se afla deja in aceasta lista.
Produs adaugat in lista