• Localizare magazine
: Comanda de minimum 250 lei si ai transport gratuit.

Angajam Sef Departament

CANDIDATUL IDEAL:

• Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar), conditie obligatorie;
• Experienta anterioara in coordonarea unei echipe minim 1 an;
• Studii superioare (de preferat);
• Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
• Cunostinte limba engleza nivel mediu;
• Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
• Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
• Responsabilitate si corectitudine;
• Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• Supravegheaza si coordoneaza activitatea personalului din magazin pe tura alocata;
• Verifica pregatirea magazinului pentru deschidere;
• Efectueaza comenzile zilnice de marfa pentru magazin;
• Instruieste personalul nou angajat cu privire la particularitatile si cerintele locului de munca ale acestuia;
• Raspunde de verificarea concordantei dintre produsele receptionate si datele inscrise in documentele aferente;
• Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente;
• Raspunde de inchiderea caselor de marcat si de intocmirea actelor si monetarelor caselor de marcat la intrarea si iesirea in/din tura a casierilor.

Daca doresti sa aplici pentru acest job, acceseaza butonul de mai jos:

Adauga in lista
Momentan nu ai o lista de cumparaturi creata. Apasa pe butonul de mai jos pentru a crea una.
Acest produs se afla deja in aceasta lista.
Produs adaugat in lista