• Livrăm produsele oriunde în țară
  • Mașini frigorifice pentru transportul produselor fresh
  • Alegem cu grijă cele mai bune produse
  • Cea mai variată gamă de produse din Mega
  • Avem magazinul online deschis 24/7
  • Quick shop
  • Liste
: In aceasta perioada, pentru a limita cat mai mult contactul intre curieri si dvs. am eliminat plata cu cash, la livrare. Pentru comenzile plasate din Supermarket Online se poate plati numai online, cu card.

Angajam Sef Departament

CANDIDATUL IDEAL:

• Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar), conditie obligatorie;
• Experienta anterioara in coordonarea unei echipe minim 1 an;
• Studii superioare (de preferat);
• Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
• Cunostinte limba engleza nivel mediu;
• Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
• Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
• Responsabilitate si corectitudine;
• Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• Supravegheaza si coordoneaza activitatea personalului din magazin pe tura alocata;
• Verifica pregatirea magazinului pentru deschidere;
• Efectueaza comenzile zilnice de marfa pentru magazin;
• Instruieste personalul nou angajat cu privire la particularitatile si cerintele locului de munca ale acestuia;
• Raspunde de verificarea concordantei dintre produsele receptionate si datele inscrise in documentele aferente;
• Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente;
• Raspunde de inchiderea caselor de marcat si de intocmirea actelor si monetarelor caselor de marcat la intrarea si iesirea in/din tura a casierilor.

Daca doresti sa aplici pentru acest job, acceseaza butonul de mai jos:

Adauga in lista
Momentan nu ai o lista de cumparaturi creata. Apasa pe butonul de mai jos pentru a crea una.
Acest produs se afla deja in aceasta lista.
Produs adaugat in lista